"Кохання починається з посмішки"
Олесь и Катя

Место проведения: загородная усадьба "Наша Дача"

Фото: Павел Дорогой, Павел Лутов

Видео: ELISICHENKO PRODUCTION STUDIO.

Декор: студия event дизайна "JennyArt" 

Флористика: цветочная мастерская с кофейней "Flowers Cafe" 

Аренда мебели для церемонии: сервис по аренде мебели и декора "Лавка"

Ми розкажемо вам історію, історію про відверті  почуття, про велике кохання, про  яскраві посмішки.

У Олеся та Катю  з першої зустрічі неможливо було не закохатися. Вони щирі і справжні,з ними було легко, для них хотілося робити якнайкраще. Хотілося, щоб їх день був наповнений сюрпризами, емоціями, враженнями,сльозами щастя. Катя – промінчик сонця, ніжна і тендітна. Олесь -  справжній чоловік, з прекрасним почуттям гумору, разом з цим серйозний і відповідальний. А головне – він дуже любить свою Катю. І це дуже відчувалося всією командою. Кожна зустріч з ними була, як довгоочікувані  посиденьки с друзями: весело, легко,невимушено.

Їх  професія,до речі, наша пара стоматологи, та світло, яке випромінювали іх почуття надихнули нас на створення основного концепту весілля – «Кохання починається з посмішки». Нам дуже хотілось, щоб кожен на цьому святі відчув атмосферу пари.

Подруги нареченої та друзі нареченого задовго до події отримали незвичайні запрошення: дівчата – солодощі та маленькі пляшечки смачного лікеру, хлопці – пляшечки з віскі та цигарки.  Це все доповнювалося запискою: «Без тебе я не зможу сказати "ТАК"».

Вийшло так, як ми задумали: у цей день було дуже багато сюрпризів. Катю зранку розчулив короткий лист разом з срібним янголом-підвіскою "Nimfic" від Олеся: "Твоєї посмішки для щастя достатньо. Нехай це янголятко оберігає наше кохання".

Катя дуже любить знімати відео. І за довгий час в архіві назбиралося багато матеріалу. Вона змонтувала чуттєвий ролик, у якому подякувала найріднішим людям і ,головне, коханому Олесю.  Зізнаємося, усій команді було важко стримати сльози.

Друзі теж не залишились осторонь подій і порадували пару подарунком. У своєму відео "Стоматоги Challenge" вони показали на що готові заради Олеся та Каті.

Love story молодят вийшла також зовсім небанальна. Адже вона була знята за мотивами кінострічки "Кохання-зітхання" ("Любовь-Морковь").

Але це ще не все. На гостей під час свята чекали різноманітні інтерактивні зони:

  • «Дитячі забави. Посміхнись,як дитина»

Фото-зона,  у якій усі робили знімки у великій рамці Polaroid  з милими зубками і посмішками дітей.

  • "Від щирого серця".

Зона побажань, де можна було залишити тепле послання  нашій парі разом з миттєвим фото.

  • «Місця щасливих людей».

Олесь та Катя багато часу проводять разом і ми вирішили розповісти  про це у цікавому форматі.

  • «Солодощі для посмішок»

Солодкі смаколики, які додали родзинку нашому весіллю, коктейлі з незвичайними назвами: «На небі», «Я не здамся без бою», «Танець пінгвіна», «911»,тощо.

  • «Бар для справжніх чоловіків».

Тут пригощали цигарками, віскі, гості грали у дартс.Скільки саме треби випити вирішувала доля – треба було розкрутити алко-рулетку, яка і вказувала на потрібну позначку.

  • «Місце для селфі».

Криві дзеркала  з фразами: «Професійного стоматолога важко знайти, легко втратити та неможливо забути», «Зупинись та посміхнись», «На обличчі – посмішка, у душі – щастя, у серці – кохання», «Українець без посмішки, як француз без сиру чи італієць без піци», «Посміхаємось, бо ми того варті!» заохочували усіх-усіх робити веселі селфі.

З собою додому  гості у подарунок отримали «Солодку аптеку»: цукерки «Для щирої посмішки», «Для солодкого поцілунку», «Для доброго ранку», «Для сяючих очей», «Від похмурої погоди», «Від поганих думок».

Ми вже дуже сумуємо за нашою щирою парою!

Связаться с Dolce Vita

Оставьте свои контактные данные и организатор свяжется с вами!

Copyright 2018-2021 © Dolce Event | Разработка сайта DIDUS.DEV

Вверх